KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274175
nr 1627 4175
Akvarell
T. Palm. Signerad, daterad -61, Från Bruksvallarna, 25x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
Utrop:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:55:01
Sven Palmqvist (1906-1984)