KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274175

nr 1627 4175

Akvarell

T. Palm. Signerad, daterad -61, Från Bruksvallarna, 25x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x44 cm

Utrop:

500 kr

måndag 10 juni 2024
kl 18:55:01

Sven Palmqvist (1906-1984)